2500TL üzerinde verdiğiniz siparişlerde kargo bedava. Hafta içi günlerde saat 13:00'e kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
  • +90 (212) 270 8028
  • ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ HER GÜN 09:00 - 17:00 CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ VERDİĞİNİZ SİPARİŞLER TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜNDE KARGOYA VERİLİR.
Photo by Adam Dubec: https://www.pexels.com/photo/close-up-photo-of-wheat-1595440/
 

POA olarak doğanın bize milyonlarca yıldır sağladığı kaynakların değerinin ve miktarının zamanla tükendiğinin farkındayız. Onları her gün özgürce kullanırken, aynı anda dünyamıza elimizden gelen en iyi şekilde emeğinin karşılığını geri vermemiz gerektiğine inanıyoruz. 

Özellikle Türkiye’de geçtiğimiz yıllarda, etik görüşlerimize uyan, vegan ve sürdürülebilir ürünler bulmakta zorlanıyorduk. Bizim gibi, gezegenimizi seven ve onun sağladığı eşsiz habitatı, içindeki bütün canlıları korumak ve asırlarca muhafaza etmek isteyen insanlar için POA’yı kurmaya karar verdik.

Bize can veren Doğa Ana’ya teşekkür edebilmek adına, dünyanın her yerinden gelen sürdürülebilir ürünleri, Türkiye’deki yoldaşlarımıza ulaşılabilir hale getirmek amacıyla…


BAŞA DÖN