2500TL üzerinde verdiğiniz siparişlerde kargo bedava. Hafta içi günlerde saat 13:00'e kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
  • +90 (212) 270 8028
  • ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ HER GÜN 09:00 - 17:00 CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ VERDİĞİNİZ SİPARİŞLER TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜNDE KARGOYA VERİLİR.

Lethal Cosmetics Etik Değerleri

Makyaj bizi güzel hissettirmelidir ve aynı zamanda özenli bir şekilde üretilmelidir.

Bu özen bizim için, ürünlerimizin kimseye ve hiç bir şeye zarar vermesini istemediğimiz anlamına gelir. Onları üreten insanlara, hayvanlara, gezegenimize ve kesinlikle siz kullanıcılarımıza...

 


HAYVAN DOSTU

Tüm ürünlerimiz cruelty-free ve vegandır, başka türlüsünü düşünemezdik bile... Bu, ürünlerimiz üzerinde ne bizim tarafımızdan ne de tedarikçilerimiz tarafından yapılmış hayvan testleri olmadığı ve ayrıca ürünlerimizde hayvansal ürün ve etik kurallarına aykırı şekilde elde edilmiş hammaddeler bulunmadığı anlamına gelir. Sadece insanlar üzerinde yaptığımız testlerin sonucunda deneme kullanıcılarımız genellikle muhteşem gözüküyorlar. Biz PETA-sertifikalı vegan ve cruelty-free bir markayız ve 2017'de prestijli gelişme ödülünü kazanarak "en hayvan dostu yeni kozmetik markası" ünvanını aldık. 
Daha Fazla Bilgi...

 

İNSAN DOSTU

Tüm ürünlerimiz, Berlin/Almanya'da bulunan merkezimizde üretilmektedir. Bu da güvenli ve adil çalışma şartları altında imal edildiğini garantiler. Aynı şeyin hammaddelerimiz için de geçerli olmasını sağlamak için tedarikçilerimizle de yakın bir şekilde çalışıyoruz. Kullandığımız Mika'yı örnek verecek olursak, yalnızca çocuk işçiliğinden muaf kaynaklardan ve bağımsız denetçilerin gözetimi altındaki tedarikçilerden sağlanmaktadır.
Daha Fazla Bilgi...

GEZEGEN DOSTU

En iyi atık, hiç oluşmayandır... Bu sebeple bizim paletlerimiz özelleştirilebilir ve farlarımızla yeniden doldurulabilir. Tekli göz farı ambalajımız plastik yerine FSC sertifikalı kağıttan ve paletlerimiz %100 ağartılmamış geri dönüştürülmüş kartondan yapılmıştır.
Daha Fazla Bilgi...

TEMİZ VE GÜVENLİ

Ürünlerimiz titizlikle seçilmiş bitki tabanlı kaynaklardan, minerallerden ve güvenli sentetik içeriklerden formüle edilmiştir. Ürünlerimizde sert kimyasallar, mikroplastikler, nano materyaller, GMO ya da hayvansal ürünler bulunmaz. Avrupa Birliği kurallarına istinaden ürünlerin teker teker güvenilirlikleri test edilmiştir.
Gönül rahatlığı ile kullanılabileceğiniz güzellik ürünleri...
Daha Fazla Bilgi...

BAŞA DÖN